Overig Ster nieuws

Het seizoen zit er voor alle seniorenteams op en dus is het tijd om de rekening op te maken voor de dames en heren topscorers. Waar we voorgaande jaren nog een spannende ontknoping hadden in de top van de ranglijst, was dit seizoen al in een vroegtijdig stadium duidelijk wie de ranglijst zou gaan aanvoeren. Bo Knoops leidde het gehele seizoen het klassement en kwam uiteindelijk uit op het geweldige aantal van 45 doelpunten. Een super prestatie van Bo die haar tijdens de afsluitende feestavond op 23 juni de gouden schoen 2016-2017 zal opleveren. Proficiat Bo!

Stef Conjour, die zijn zinnen had gezet op de trofee nu de veteranen eindelijk volwaardig mochten meedingen dit seizoen, eindigde op de tweede plaats met een respectabel aantal van 25 doelpunten. Daarbij moet aangetekend worden dat Stef, in tegenstelling tot voorgaande seizoenen, dit seizoen slechts een wedstrijd of 20 in actie kwam.

Het podium wordt gecompleteerd door Mick Creemers, na een machtige eindsprint waarin hij zowel namens zijn eigen 3e elftal, alsmede namens De Ster 5 en de veteranen wedstrijden afwerkte. Een échte teamspeler dus, die dit seizoen 16 maal het netje deed bollen.

Namens De Ster 2 nam Steve Krijgsman 14 treffers voor zijn rekening en eindigde Luc Spaans op 10 doelpunten. Bij De Ster 1 was Marko Jevric met 13 doelpunten de topscorer en deden Ricardo Lucassen (11) en Hassan Benabdellouahab (9) ook een serieuze duit in het zakje. Bij De Ster 5 was Marco Verhoeven met 8 doelpunten de topscorer.

vrijwilligersavond de ster 2017

Rondom de uitreiking van de gouden schoen op 23 juni zullen tevens de winnaars van een aantal ‘neven-klassementen’ benoemd worden. Zo is er dit seizoen, voor het eerst, ook een ranglijst gemaakt waarbij rekening wordt gehouden met een leeftijds-coëfficiënt én een ranglijst waarbij het aantal doelpunten wordt afgezet tegen het aantal gelopen meters. Verrassend genoeg worden beide ranglijsten aangevoerd door dezelfde speler. Maar daarover op 23 juni meer.

Voor nu feliciteren wij Bo met de winst van de gouden schoen en wensen wij alle topscorers én hun teamgenoten een heerlijke zomerstop toe met veel rust en veel honger naar nieuwe doelpunten.

Tot 23 juni!

Rob Schulpen

Plaats

Naam

Team

Goals

1

bo tumbs 150Bo Knoops

Dames

45

2

Stef Conjour

Vets

25

3

Mick Creemers

3e, 5e vets

16

4

Steve Krijgsmans

2e

14

5

Marko Jevric

2e, 1e

13

6

Samantha Vanhouwe

Dames

12

 

Levi Nelissen

Vets

12

8

Ricardo Lucassen

1e

11

9

Luc Spaans

2e

10

10

Hassan Benabdellouahab

1e

9

11

Marco Verhoeven

5e

8

 

Rob Schulpen

Vets

8

 

Will Leurs

Vets

8

14

Thijs Kemp

3e

7

 

Joy Creuwels

Dames

7

 

Siri Vroemen

Dames

7

 

Roger Daemen

Vets

7

18

Thijs Nieuwland

1e

6

 

Youri Voesten

2e

6

 

Michel Beks

5e

6

 

Robbie van der Linden

Vets

6

 

Stefan Janssen

Vets

6

 

Misha Dreessen

Vets

6

 

Ron Marschal

Vets

6

25

Guillermo Kroon

1e

5

 

Stan Goossens

1e

5

 

Willem Thewissen

Vets

5

 

Denny Vorstermans

Vets

5

29

Eleandro Carbone

2e

4

 

Frank Haenraets

2e, 3e

4

 

Marc Caubo

5e

4

 

Noud Claessens

5e

4

 

Brahim Dagdaoui

5e

4

 

Robert Lucassen

Vets

4

 

Math Caanen

Vets

4

36

Guido Cals

1e

3

 

Bob Dukers

1e

3

 

Guido Rutten

1e

3

 

Mike Haberland

2e, 1e

3

 

Bart Linders

2e

3

 

Zoubair Roulam

2e

3

 

Jari Knoops

2e, 3e

3

 

Rene Gooren

3e

3

 

Robin Janssen

3e

3

 

Ivo van den Bergh

5e

3

 

Ralph Doek

5e

3

 

Devon Moerkens

5e

3

 

Dyonne Conjour

Dames

3

 

Rachel van Erp

Dames

3

 

Ken Marchall

Vets

3

51

Joep Nacken

2e

2

 

Randy Wanten

2e

2

 

Ralph Janssen

3e

2

 

Raoul Dassen

5e

2

 

Clannad Koumans

Dames

2

 

Piele Smeets

Vets

2

 

Eddy Ubbink

Vets

2

 

Steef van de Woude

Vets

2

59

Giel Piereij

1e

1

 

Cyril Bruinen

2e

1

 

Luca Bruijnestein

2e

1

 

Mike Schippers

3e

1

 

Bob Schoutropp

3e

1

 

Mike Pepels

3e

1

 

Maikel Melis

3e

1

 

Danny Pepels

5e

1

 

Jesse Grummer

5e

1

 

Dean Schepers

5e

1

 

Stan Ortmans

5e

1

 

John Pantus

5e

1

 

Kyra

Dames

1

 

Nicky Ritterbeeks

Dames

1

 

Kimberley

Dames

1

 

Jack Linders

Vets

1

 

Marc Lacroix

Vets

1

 

Gerard Martens

Vets

1

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.