Overig Ster nieuws

We kijken terug op hele succesvolle trainingen. De kinderen hadden er iedere week weer opnieuw enorm veel zin in. Met hun ouders, broertjes en zusjes als supporters, lieten ze heel wat balbeheersing zien!! Dribbelen om de pionnen heen, schieten op de goal, ballen over de goal schieten, tussen de benen door schieten enz enz...  Wat een talent en vooral, wat een plezier hebben we gezien. 
Uiteraard hebben we de laatste les afgesloten met een broodje knakworst! Dat hoort er inmiddels helemaal bij.

Ook de trainers hebben er enorm veel plezier in gehad. Ik wil alle ouders, hulptrainers en trainers heel erg bedanken voor de hulp. Vooral mijn man Erik, die toch een beetje verplicht moest helpen :) gelukkig vond hij dat helemaal niet erg!
 
Dankjewel Rob Schulpen voor het vertrouwen om de leiding van je over te nemen.
 
Tot snel!
 
 
Groetjes Evita

ieniemini laatste les

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.