Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Er stond dit weekend geen wedstrijd op het programma voor de De Ster JO9-1. Een goede gelegenheid om eens iets te doen met het geld dat de kids eind 2016 bijeen hadden verzameld door lootjes te verkopen voor de grote clubactie. Om 10.00u werd er verzameld op de parkeerplaats van het voetbalcomplex waarna we op weg gingen naar Daneken Bos in Geleen. Daar stond de eerste activiteit van de dag op het programma: lasergamen in het bos!

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.