Overig Ster nieuws

Volgens de notulist "Een must-read voor de hele vereniging." Meteen doorbladeren en lezen.
"Rene oapent de vergadering mit de constatering dat ut statutair vereiste minimum aantal leje aanwezig is. Vervolges constateert hae dat veer dit joar ‘t 50 joarige jubileum van de Sjter veteranen viere. Mat Cremers zal in zien presentatie aandacht besjteje aan de feestelijkheden die in dat kader georganiseerd goan waere later dit joar. Wat al bie jederein bekend is, is dat dit feest wellicht rondjom un ech boere-broelofs-feest wurd geboewd."

lees het verslag knop 200

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.