Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Supporters opgelet : Het is nog mogelijk om mee te reizen naar Topklasser Barendrecht op Woensdag 27 Augustus. Onze jongens spelen aldaar de eerste ronde van de landelijke bekerronde. Bij winst wacht FC Groningen thuis op 't Hetjen. De aanmoedigingen van "de twaalfde man" zijn dus hard nodig.  

De bus zal rond het middaguur vertrekken.  Barendrecht heeft laten weten geen entree te zullen heffen. het bestuur heeft daarop besloten ook geen kosten te rekenen voor de supporters die meereizen. Deelname aan deze voetbaltrip is dus volledig gratis !!

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.