Overig Ster nieuws

Afgelopen woensdagavond om 19.00 uur hebben we twee duels gespeeld in Genk. De B-jeugd eindigde met een gelijkspel 2-2. De C-jeugd heeft het merendeel gespeeld met 10 tegen 11 en toch maar met 7-6 verloren.
A.s. maandagavond zijn de returns bij De Ster. Om 18.00 uur is de aftrap voor de C-jeugd. Om 19.30 uur is het de beurt aan onze B-jeugd. We hopen op wat support en toeschouwers, net zoals ze  in Genk hadden. We verwachten dan ook een aantal toeschouwers te mogen begroeten om onze jeugdspelers aan het werk te zien en ze aan te moedigen tijdens hun wedstrijden. De teams zijn aan elkaar gewaagd dus dat belooft wel wat. 
Tot maandag !

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.