Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Wegens uitbreiding van kantine-aktiviteiten en het naderend afscheid van Marjan in 2017 willen wij graag enkele krachten toevoegen aan ons kantine team. Het gaat met name om werkzaamheden in keuken en bardiensten gedurende het weekend en tijdens evenementen. Kandidaten met horeca ervaring kunnen zich aanmelden door een kort CV en toelichting te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  Je wordt dan uitgnodigd voor een intake gesprek. Als medewerker van ons kantine team verricht je afwisselende werkzaamheden in een gezellige sfeer. Je ontvangt maandelijks een faire (vrijwiiligers) vergoeding voor je inzet.
Zie ook andere vacatures.

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.