Overig Ster nieuws

Het zal de kantine bezoeker niet ontgaan zijn dat er sinds enkele maanden jupiler bier wordt geschonken. Op verzoek van velen is het populaire voetbalbier - bij wijze van proef - al een tijdje op het vat verkrijgbaar. Om het cachet verder te vergroten zijn daarbij ook de echte jupiler glazen (25cl) geintroduceerd. Deze proef is zo goed bevallen dat het Bestuur heeft besloten een structurele verbintenis aan te gaan met AB INBEV, producent van het belgische gerstenat. Als gevolg daarvan zal De Ster de komende jaren uitsluitend Jupiler schenken (m.u.v. speciaalbieren en thema-avonden). Het jupiler pils zal enkel en alleen te verkrijgen zijn in de vertrouwde grote glazen. Gezien de grote inhoud van die glazen (25cl ipv 18cl) zal de prijs voor het pils wel iets omhoog gaan maar eigen leden kunnen de meerprijs drukken door de aanschaf van speciale Juupkaarten. Nog voor de start van de eerste trainingen wordt de kantine aangepast en de bar jupilerized .... 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.