Overig Ster nieuws

Met morgen het bezoek van Roda en vrijdag de grote prijzenregen zijn de laatste twee dagen echt iets om naar uit te kijken. Hoewel er al elke middag een aantal deelnemers met prijzen naar huis gaan is de grote finale met zijn vele prijzen op vrijdag. Maar niet voordat we morgen Roda ontvangen. Het was voor de vele deelnemers weer een dagje genieten.

 web2 vakantieMet de vele spelonderdelen was er voldoende afwisseling en voor ieder wel een favoriet. Op het beachveld was het een onvervalste verlenging van de vakantie. Je miste de zee of het meer erbij niet eens. Met de blote voeten in het zand en maar niet in de verleiding komen even snel een zandkasteeltje te bouwen. 

Aan het einde nog even verzamelen voor de dag afsluiting en de prijzen met o.a. een beker voor Milan, Benjamin en Ties voor de beste prestatie in hun categorie met de footwave (spelcircuit).
En verder worden de deelnemers verwent met pannekoeken, kroket, ijs en veel te drinken.
 web2 pano
Hein

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.