Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Aanstaande zaterdag, 16 juli, worden vanaf 10:30 uur alle sportieve meiden uit Stein en omstreken weer uitgenodigd om kennis te maken met de voetbalsport. Onze dames en meisjes trainers geven uitleg over het meisjesvoetbal, er vinden demonstratietrainingen plaats en natuurlijk kunnen alle meiden zelf ook meetrainen op het prachtige hoofdveld van De Ster. Er wordt ook gezorgd voor gezellige en dansbare muziek. Aanvang 10.30 uur, ben erbij!

meiden clinic 2016

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.