Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Het seizoen zit erop voor alle teams. Tijd om de balans op te maken voor de goalgetters. En laten we maar meteen alle spanning breken: de gouden schoen gaat dit seizoen naar 5e elftal speler Bob Schoutrop. Het hele seizoen was Bob in de subtop van het klassement genesteld. Maar met een overweldigende productie in de maanden april en mei knalde Bob naar de top van de ranglijst met het prachtige aantal van 18 doelpunten. Bob, van harte gefeliciteerd!

Op de tweede plaats in het klassement eindigde De Ster 1 vleugelspits Hassan Benabdellouahab met 11 doelpunten. Het podium wordt gecompleteerd door Thijs Kemp van De Ster 5 en Ricardo Lucassen van De Ster 1, die beiden 11 doelpunten scoorden.

Marko Jevric en Pascal Conjour eindigden beiden met 10 doelpunten ook in de top van het klassement en zijn de topscorers van respectievelijk De Ster 2 en De Ster 4. Al heeft Marko een paar van die goal gescoord voor De Ster 1. Bij De Ster 3 ging de topscorerstitel naar Rene Gooren met 6 doelpunten. De dames waren ons minst scorende team dit jaar en kenden in Joy Creuwels hun topscorer met 3 doelpunten.

Meest scorende team waren dit seizoen de veteranen met 94 gescoorde doelpunten. Hoewel de veteranen niet meedingen om de officiële topscorerstitel zijn wel een heel aantal vets terug te vinden in het totaalklassement, met als uitschieters Stef Conjour met 23 goals en Jack Linders met 20 goals.

Ook nog vermeldenswaardig zijn een aantal familie-competities. Zo scoorde zoon Ricard Lucassen net een doelpunt meer dan zijn vader Robert: 11 om 10. Jack Linders had vanwege lang blessureleed van zoon Bart geen tegenstand dit seizoen. En verdediger Dennie Vorstermans scoorde dit seizoen één doelpuntje meer dan degene wiens boterhammen hij trouw elke dag smeert, Youri Voesten: 4 om 3.

Doelpunt van het jaar tot slot werd voor het tweede seizoen op rij gescoord door veteraan Will Leurs. Waar Will vorig seizoen nog met een machtige omhaal à la Van Basten tegen Den Bosch doel trof tegen HBC, wist hij dit seizoen de keeper te verschalken met een bekeken krul in de lange hoek vanaf de zijlijn.

En vanzelfsprekend hadden de meeste doelpunten niet kunnen vallen zonder een perfecte voorbereiding door een teamgenoot. In dit kader mag De Ster 1 speler Thijs Nieuwland een speciale vermelding krijgen. Naast de 9 door hemzelf gescoorde doelpunten, bereidde hij er ook nog eens 15 voor een teamgenoot voor. De onbetwiste koning van de assist was dit seizoen echter veteraan Stef Conjour, die naar schatting een assist of 25 op zijn naam heeft staan dit seizoen.

De gehele lijst ziet er als volgt uit:

Naam

Team

Goals

Stef Conjour

Vet., 3e, 4e

23

Jack Linders

Vet.

20

Bob Schoutrop

5e, 4e

18

Hassan Benabdellouahab

1e

15

Rob Schulpen

Vet., 4e

13

Ricardo Lucassen

1e

11

Thijs Kemp

5e, 4e

11

Marko Jevric

2e, 1e

10

Pascal Conjour

4e

10

Robert Lucassen

Vet.

10

Mischa Dreessen

Vet.

10

Thijs Nieuwland

1e

9

Barney van de Heide

1e, 2e

8

Rene Gooren

3e, 4e, 5e

6

Davy Hodselmans

1e

5

Steve Krijgsman

2e

5

Kenny Lemmens

4e

5

Luc Spaans

2e

4

Marco Verhoeven

3e

4

Michel Beks

4e

4

Serge Grubbé

5e

4

Stefan Janssen

Vet.

4

Dennie Vorstermans

Vet.

4

Guido Cals

1e

3

Ikram Moumni

1e

3

Wesley Thompson

1e, 2e

3

Stan Goossens

1e

3

Youri Voesten

2e

3

Jari Knoops

2e, 4e

3

Frank Haenraets

2e

3

Ralph Doek

3e

3

Mark Caubo

3e

3

Raoul Dassen

3e, 4e

3

Tom Janssen

4e

3

Oscar Nieskens

4e

3

Mike Schippers

5e

3

Ralph Jansen

5e

3

Chris Boselie

5e

3

Robin Janssen

5e

3

Robbie van der Linden

Vet.

3

Eddy Ubbink

Vet.

3

Roger Daemen

Vet.

3

Joy Creuwels

Dam.

3

Twan van de Woude

2e

2

Mathon van de Woude

3e

2

Noud Claessens

4e

2

Patrick Nordhausen

4e

2

Niek Savelkoul

4e

2

Samantha Vanhouwe

Dam.

2

Clannad Koumans

Dam.

2

Bob Dukers

1e

1

Charaff Khaddouri

2e

1

Arnaud Hessou

2e

1

Maarten Doek

3e

1

Ivo van den Bergh

3e

1

Luca

3e

1

Kristoff

3e/5e

1

John Pantus

4e

1

Mark Janssen

4e

1

Jesse Grummer

5e

1

Tom Kluijtmans

5e

1

Twan Pepels

5e

1

Roy Visschers

5e

1

Chahir Khaddouri

5e

1

Mikel Melis

5e

1

Ron Marschal

Vet.

1

Wil Leurs

Vet.

1

Gerard Martens

Vet.

1

Marc Lacroix

Vet.

1

Ron Frijters

Vet.

1

Jill Vallinga

Dam.

1

Sanne Boelhouwers

Dam.

1

Siri Vroemen

Dam.

1

 Rob Sjulpe

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.