Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Aanstaande zondag, 24 april én de daarop volgende zondagen 1 en 8 mei, gaan we weer verder met de ieniemini trainingen bij RKSV De Ster. Kinderen uit de geboortejaren 2010 t/m 2013 kunnen deze ochtenden van 10.00u tot 11.00u bezit nemen van sportpark ‘t Hetjen. Onder leiding van ienie mini hoofdtrainer Rob Schulpen worden weer de nodige voetbal tactieken uitgelegd, maar vooral veel (voetbal) plezier beleeft.

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.