Overig Ster nieuws

Voor eventjes zijn ze de baas bij De Ster. Raymond Dukers kennen wij als voormalig jeugdleider, papa van talent Bob , topsponsor van De Ster en supporter van De Ster. Hij figureerde zelfs als buschauffeur bij het tweede elftal.  Joey kennen we natuurlijk als onverzettelijke Ster Speler uit onze E jeugd. Samen met pap Jean (ook al weer sponsor) zijn de Vriesjes ook graag geziene supporters langs de lijn en in de kantine. Nu mogen wij een keertje wat terug doen voor Raymond II en Joey I ....door hun een geweldige vastelaovend toe te wunsje. Gelegenheid tot feliciteren is er tijdens de prinsenreceptie van de Steinder bök aanstaande vrijdag. RKSV De Ster wenst iedereen veel plezier tijdens de dolle dagen !

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.