Overig Ster nieuws

Door een 0 - 8 overwinning op vierdeklasser RKTSV uit Terwinselen bekert De Ster door naar de volgende ronde. Anders dan de uitslag doet vermoeden had de Ster in de beginfase moeite om door de hechte defensie van RKTSV te breken. De ploegen gingen met 0-1 aan de thee (doelpunt Hassan). Na de rust hadden onze jongens meer geluk in de afwerking en brachten Bart , Hassan , Barney, Ricardo (penalty), Wesley en Marko Jevric het totaal aantal doelpunten naar 8.

In de tweede helft maakte verder de uiterst getalenteerde jeugdspeler Arnaud Hessou zijn opwachting in de hoofdmacht.

Eerder op de dag hadden de reserves al nipt gewonnen bij RKDFC 1 , door doelpunten van Luc Spaans en Jari Knoops.

Ongetwijfeld wachten onze selektieteams volgende week weer sterkere tegenstanders als er uit bij Adveo en Udi/Beter Bed gespeeld gaat worden.

Verder kwamen het vierde en vijfde team nog in aktie voor inhaalduels in Puth en Ulestraten. Beide teams kwamen niet verder dan een 2 -2 gelijkspel. Voor beide teams een onnodig puntverlies dat wellicht verband hield met de Sittardse na- en voordorst van dit weekend. 

 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.