Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Logo tentfestein 2015 400Zie...daarvoor hebben we een grote Tent. Indien de weergoden het zondag laten afweten verhuizen de spellen voor de kids gewoon naar de Tent. Met uitzondering van de tokkelbaan en enkele grotere attracties zullen de kids morgen dus gewoon in de tent terecht kunnen in een speciale kidszone. Het programma is verder ook nog gewijzigd : De amicale zanger Big Benny komt om 16.00 al op de planken !

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.