Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

web1 vele prijzen

De laatste dag zit erop. De strijd is gestreden en hoe! Deze 105 jeugdigen hebben werkelijk een top prestatie geleverd. Er waren ook nauwelijks blessures en uitvallers. De laatste potjes voetbal gingen weliswaar af en toe nergens meer over, de spelers struikelden veelvuldig over hun eigen voeten, maar er werd gewoon doorgespeeld. Je zag aan de gezichten dat het mooi was geweest. Maar met een meer dan goed gevulde prijzentafel wilde iedereen die eindstreep wel halen.

Lees snel verder, ook voor de link naar de foto's!
Ik zal het kort houden want het gaat jullie natuurlijk om de foto's en die vertellen beter het hele verhaal dan 1000 woorden. Met of zonder prijs ging iedereen in elk geval voldaan naar huis met als aandenken een poster van het hele team en enkele extra's. Hieronder een overzicht van alleen al de winnaars van de grootste te vergeven prijzen. De vele andere winnaars kun je terugzien op de foto's via de link. 
Tot volgend jaar!

koning voetbal categorie 4

koning voetbal cat4

koning(in) voetbal categorie 3

koning voetbal cat3

koning voetbal categorie 2koning voetbal cat2

koning voetbal categorie 1

koning voetbal cat1

Beste Keepers 

beste keeper

penaltycup categorie 1 

penaltycup cat1

penaltycup categorie 4

penaltycup cat4

penaltycup categorie 2

penaltycup cat2

penaltycup categorie 3

penaltycup cat2

snelheid categorie 1

snelheid cat1

snelheid categorie 2

web12 snelheid cat2

snelheid categorie 3

snelheid cat3

snelheid categorie 4

snelheid cat4

soccer circuit categorie 4

soccer circuit cat4

soccer circuit categorie 3

soccer circuit cat3

soccer circuit categorie 2

soccer circuit cat2

soccer circuit categorie 1

soccer circuit cat1

Tot volgend jaar!

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.