Overig Ster nieuws

De Ster training web 01

Zondagochtend om 10.30 uur werd het startsein gegeven voor het nieuwe seizoen 2015/2016. Zonder een achttal vakantiegangers werden de andere 27 selektiespelers getrakteerd op nieuwe ballen, een mooie mat en een lekker zonnetje. Voorafgaand aan de eerste training deed ook voorzitter Roest een openingswoordje. In een jaar waarin niets hoeft en alles mag benadrukte de voorzitter dat "plezier" wederom voorop staat dit seizoen. Onder het toeziend oog van een twintigtal supporters werd er daarna een stevige training afgewerkt. Op maandag staat spierpijn op het program....dinsdagavond volgt de tweede training. 


De Ster training web 02Zowel de supporters als hoofdtrainer Czornyj zelf staan weer op scherp voor een nieuw siezoen.

De Ster training web 03

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.