Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Onder het af en toe toeziend oog van Robert Kraus en Jan de Weijer is het hoogste punt ruimschoots bereikt en komt de vervulling van de wens steeds dichterbij het eindpunt. De oppervlakte van de kantine wordt verdubbeld en dat kan betekenen dat er in de toekomst ook dubbel zoveel gefeest (lees: gehuldigd) kan worden, maar dat is nog even afwachten. 

sere 2

Er wordt door een aantal gewaardeerde vrijwilligers schitterend werk geleverd en daar willen we jullie graag een tussentijdse update van geven. Zo zorgt De Ster ook in een tijd dat de laatste trainingen voor de zomerstop zijn afgerond toch weer voor mooi nieuws.

Bekijk de foto's om de "voortgang door noeste arbeid" te volgen.

sere 1

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.