Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Met een score van 291 stemmen, goed voor 1106 euro, heeft De Ster een twaalfde plaats gehaald in de rabo clubkas aktie. Van de 566 verenigingen en stichtingen wisten de overige steinse clubs ook aardig te scoren. En dat stems ons natuurlijk tevreden. Al is het triest om te zien hoe de winnaar van deze contest zijn stemmen opkoopt ten nadele van goedwillende verenigingen. Wij gaan volgend jaar in ieder geval voor de top10. Allemaal bedankt voor de stemmen!

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.