Overig Ster nieuws

Om jullie niet langer in spanning te laten is hier de nieuwe teamindeling van de E en F voor het seizoen 2015/2016. De juiste vermeldingen worden de komende dagen onder het menu TEAMS bijgewerkt. Tot die tijd is dit de enige juiste indeling. er zullen ook weer nieuwe teamfoto's gemaakt gaan worden, daarover krijg je later meer info.

Dit zijn de nieuwe 'E' teams; (Klik hier voor de F teams)

E1 - 1e klasse

Bruinen   Tijs
Lankhuizen   Devin
Hamers   Tren
Nanning   Jibbe
Nelissen   Rowin
Scheffers   Mike
Smeets   Luca
Verheijen   Senna
Peters   Jarne
Trainers: Thijs van Molken en Richard Peters  
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

E2 - 2e klasse

Hügel   Bram
Spronken   Koen
Peters   Dean
Kleijnen   Dean
Stassen   Finn
Ubbink   Tygo
Patriarca   Jacopo
Smeets   Djair
-   -
Trainers: Eddy Ubbink en Frank Peters  
Trainingsdagen: maandag en woensdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

E3 - 2e klasse

Baledi   Nooraldin
Driessen   Kay
Goessens   Jens
Houben   Raoul
Snijders   Dani
Witte   Mexx
Schuffelen   Dilano
Driessen   Boaz
Vries de Joey
Trainers: Mikel Kristofiak en Huub Driessen  
Trainingsdagen: maandag en woensdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

E4 - 2e klasse

Soons   Colin
Mulken van Roa
Steens   Bing
Nacinovic   Niels
-   -
Vagdalt   Csabito
Schoutrop   Finn
Snijders   Jurre
Zonneveld   Jorrit
Trainers: Fer Vagdalt en Ralph op den Camp  
Trainingsdagen: maandag en woensdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

E5 - 2e klasse

Brummer   Len
Dewaide   Stan
Schmahl   Tigo
Willemsen   Lars
Moed   Thijs
Steinbusch   Nick
Schneiders   Joe
Maesen    Megan
Hellenbrand   Amber 
Trainers: Mattie Dewaide, Harrie Dewaide en Pascal Schmahl  
Trainingsdagen: maandag en woensdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

Dit zijn de nieuwe 'F' teams;

F1 - 1e klasse

Karamehic   Benjamin
Frenken   Jaiden
Ghijsen   Milan
Mulken van Scott
Meijer   Max
Savelkoul   Finn
Sala-Hussein   Mudasir
Janssen   Kevin
Spronken   Toon
Trainers: Guido Savelkoul, Pascal Janssen en Hein Meijer(teamleider)  
Trainingsdagen: maandag en woensdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

F2 - 1e klasse 

Frissen   Meike
Bercx   Messi
Erp van Max
Niessen   Daan
Smeets   Jorn
Habets   Claire
Jager   Espen
Peerlings   Devin
Hellenbrand   Nout
Steinbach   Anchaliya
Trainers: Marcel Frissen, Richard Jager en Tim Peerlings(leider)  
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

F3 - 2e klasse

Beckers   Sjoerd
Eussen   Lucas
Frijters   Kyano
Habets   River
Schulpen   Joep
Schulpen   Niels
Smeets   Chanon
Wessels   Bart
Dreessen   Jur
Trainers: Rob Schulpen, Ron Frijters en Barry Beckers  
Trainingsdagen: woensdag en vrijdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  

 

F4+5 - 2e klasse

Danker   Kayleigh
Griens   Devin
Ortmans   Mika
Mols   Kaylo
Geurts   Quinten
Cleuskens   Bram
Daemen   Kyano
Heuts   Tren
Paes   Dylano
Raeven   Casper
Mebis   Axel
Thewissen   Ian
Trainers: Stan Ortmans, Peter Paes 
Trainingsdagen: maandag en woensdag  
Trainingstijd: 18:15-19:30 uur  
Dit zullen uiteindelijk 2 teams worden  

 

 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.