Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Eindelijk is het dan zover. Na enkele voetbalclinics te hebben georganiseerd is duidelijk geworden dat de meiden er nu massaal aan komen. Inmiddels hebben zicht tientallen meiden als lid aangemeld. En terwijl het seizoen van start gaat start ons eerste meisjesteam AANSTAANDE vrijdag doodleuk met trainen. Aanvang 18.15 uur onder de vertrouwde leiding van trainer Danny en zijn assistenten dus de allereerste training . Komt dat zien!

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.