Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Vandaag werd bevestigd wat we vanaf zondag hebben gevreesd. F6 speler Abdalla Osman Moallim is door een ongeval in het zwembad om het leven gekomen. De verslagenheid binnen de Ster familie is enorm. Diepbedroefd wensen wij het gezin Moallim, naaste familie en al zijn voetbalvriendjes enorm veel sterkte bij het verwerken van deze gebeurtenis.

Bestuur RKSV De Ster

Het SteinCup evenement woensdag zal in versoberde vorm doorgang vinden.

  

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.