Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

De ene dag groot feest. De andere dag diepe treurnis.

Met het overlijden van John Coumans ontvalt ons een vriend, supporter en clubman in hart en nieren. Hoewel zijn fysieke gestel hem steeds vaker in de steek liet probeerde John nog zo veel mogelijk op zijn geliefde stek in de kantine te zitten. Hartfalen werd John uiteindelijk fataal. Wat rest is een grote leegte en de wetenschap dat John De kapper het fantastische kampioensfeest van "zijn" tweede elftal niet meer heeft kunnen meemaken. Diepbedroefd wensen wij Marjan en Frans alle sterkte toe.
De eenvoudige crematieplechtigheid zal aanstaande zaterdag in Geleen plaatsvinden.

Vaarwel Sterman John

 

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.