Overig Ster nieuws

Van 29 t/m 31 mei viert De Ster haar 75 jarig jubileum. Informatie over de feestelijkheden en aktiviteiten zal in April naar buiten worden gebracht. Maar onze jubileum commissie vraagt alvast uw hulp bij het verzamelen van oude “Ster Gadgets” ten behoeve van het nostalgische Ster museum dat in Mei wordt ingericht. Leden die over oude foto’s, artikelen, kledingstukken, of andere Ster gerelateerde relikwieën beschikken worden verzocht deze uit te lenen aan de jubileum commissie. De stukken kunnen bij Jo worden afgeleverd en worden netjes genummerd zodat ze straks weer bij de rechtmatige eigenaar terug komen. U kunt natuurlijk ook digitaal aanleveren via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.