Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

In het laatste wedstrijdverslag van de F7 werd het al aangekondigd: onze keeper, Chanon Smeets zou de kinderoptocht in Stein gaan lopen… als einzelgänger! Voor een 6-jarige toch wel behoorlijk bijzonder.

Des te bijzonderder is dat Chanon helemaal geen carnavalsgekke ouders heeft. En Chanon is ook niet iemand die altijd nadrukkelijk aanwezig op de voorgrond staat te springen om aandacht. Op het voetbalveld is Chanon een speler waarvan je er het liefst 10 in je team hebt: altijd aanwezig, altijd goede zin, nooit zeuren en altijd zijn best doen.

Chanon1Chanon2Maar als het richting carnaval gaat, krijgt het rood-geel-groene virus vat op hem. Volgens papa Roy had zoonlief al in januari de bouwtekening voor zijn kar getekend. Of papa die wilde helpen bouwen, want hij wilde meelopen in de kinderoptocht. Nadat papa de kar had gebouwd, kwam de vraag aan onze jonge carnavalist wat er dan voor opschrift op de kar moest. En hoe hij verkleed wilde…

Een moeilijke blik van Chanon volgde. Dat moest papa maar bedenken. Chanon had de kar al getekend en bedacht dat hij ging meelopen. Hij kon natuurlijk niet alles zelf doen. Gelukkig had papa Roy een leuk idee. Chanon kreeg bouwvakkerskleren aan, in zijn kar werden enkele stenen gelegd en de kar kreeg het opschrift ‘Stein’. En zo schitterde onze F7-ster in de kinderoptocht.

De leuke act was ook het organisatie comité opgevallen en dus kreeg de 6-jarige Chanon na afloop van de optocht uit de handen van prins en jeugdprins de beker uitgereikt voor de 1e plaats voor einzelgängers!!!!! En kijk hem eens trots poseren.

Afgelopen woensdag showde Chanon de beker trots aan zijn ploeggenootjes en trainers op de training.

Chanon3

Chanon, van harte gefeliciteerd met de behaalde 1e prijs. Je ploeggenootjes Bart, River, Joep, Niels, Lucas, Sjoerd en Kyano, en je trainers Barry, Ron en Rob zijn super trots op je!!!!

Chanon4

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.