Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Afgelopen zaterdag (3-1-2015) is Lenie (Leen) Conjour ons ontvallen. Leen was als zeer gewaardeerd vrijwilliger onder andere verantwoordelijk voor het wassen van de wedstrijdkleding. Maar wij herinneren Leen natuurlijk ook als een van de bekendste "voetbalmoeders" van Stein. 

We hebben het afscheid van Leen - ongeneeslijk ziek - al een tijdje zien aankomen. Dat maakt de verslagenheid binnen de Ster familie niet minder groot. De crematieplechtigheid vond vrijdag 9-1-2015 om 13.00 plaats.  
Namens bestuur en leden van RKSV De Ster wensen wij Jan, Stef, Mandy, Resi , Roy, Lonneke, Sem, Cisco, Rep en Joey en alle naasten en familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies.

 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.