Overig Ster nieuws

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

De werkgroep Hallenmasters treft momenteel de voorbereidingen voor de Hallenmasters 2021.

Na het gedwongen sabatsjaar hopen we tussen 23 december 2021 en 2 Januari 2022 weer een volwaardig boarding Soccer event te organiseren in Sporthal Merode. Met het oog op de geldende Covid maatregelen zijn er wel bijkomstige zaken die eerst met Gemeente en Beheerder moeten worden uitgewerkt. Afhankelijk van de Covid ontwikkelingen en de gesprekken met betrokken instanties zullen de inschrijvingen voor de Hallenmasters 2021 Medio November starten. Houd onze media dus goed in de gaten.

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.